O nás

Kdo jsme

Jsme mladá rodinná firma, která se zabývá prodejem retro keramických vypínačů a zásuvek. Naše výrobky jsou ručně vyráběné s velkou pozorností k detailu a kvalitě. Jsou ideální do luxusních interiérů, moderních domů, restaurací i roubených chaloupek. Dokonale se hodí do každého prostoru, kde je potřeba zajistit kvalitní a stylové řešení podle Vašich představ.

U nás si vyberete

Naše vypínače jsou k dispozici v otočné i kolébkové variantě. K vypínačům a zásuvkám také nabízíme širokou škálu příslušenství, včetně černých, bílých a šedých keramických rámečků a také dřevěných rámečků, které dokonale doplňují naše retro vypínače. Produkty jsou standardně k dispozici ve třech barvách - bílé, černé a šedé, na objednávku lze dodat jiné barvy. Vypínače a zásuvky lze kombinovat s rámečky podle Vašeho přání.

Nejsme jen e-shop

V případě zájmu můžeme zákazníkovi zajistit montáž  vypínačů a zásuvek a dodat potřebný elektroinstalační materiál.

Věříme, že naše vypínače a zásuvky jsou nejen krásným a praktickým doplňkem do každé domácnosti, ale také trvanlivým a spolehlivým řešením pro všechny Vaše potřeby. 

Dbáme na kvalitu balení

V Myralux si klademe za cíl, aby každý produkt dorazil k zákazníkovi v bezchybném stavu. Vzhledem k tomu, že naše produkty jsou vyrobeny z keramiky, klademe zvláštní důraz na pečlivé a robustní balení. Tím zajišťujeme, že každý vypínač a zásuvka dorazí k vám v dokonalém stavu, připraven k instalaci a okamžitému oživení vašeho interiéru.